مهمترین عوامل که در قیمت درب ضدسرقت تاثیر دارند

مهمترین معیاری که هنگام خرید درب ضدسرقت مطرح می‌شود، قیمت درب‌های ضدسرقت است. قیمت درب‌های ضدسرقت به عوامل متعددی بستگی دارد که هر یک از عوامل در قیمت درب‌های ضد سرقت تاثیر دارند. در ادامه مطلب مهم‌ترین موارد را در این موضوع بررسی می‌کنیم:

الف) نوع روکش و رویه: برای درب‌های ضدسرقت، می‌توان از روکش چوب راش یا گردو استفاده کرد که با توجه به خام بودن آن، نیاز به رنگ دارد و این خود موجب افزایش قیمت درب‌های ضدسرقت است به جز روکش‌های چوب درب ضدسرقت می‌توان از رویه‌های پی وی سی در تولید درب‌های ضدسرقت استفاده نمود که قیمت کمتری نسبت به روکش‌های چوب راش و گردو دارد. البته این نکته حائز اهمیت است که رویه‌های پی وی سی، به علت داشتن حالت پلاستیکی، نسبت به رویه‌های چوبی از زیبایی کمتری برخوردارند.

ب) ابعاد: درب‌های تک‌لنگه ضدسرقت درای ابعاد مشخصی هستند که این ابعاد مربوط به درب و چهار چوب درب ضد سرقت است. اندازه ابعاد استاندارد درب‌های ضدسرقت 110 سانتی‌متر در 215 سانتی‌متر می‌باشد که در صورت سفارش اندازه به غیر از اندازه استاندارد، قیمت درب ضدسرقت افزایش می یابد.

ج) عرض کلاف چهارچوب: کلاف چهار چوب درب‌های ضدسرقت در انواع 12 سانتیمتر، 14 سانتیمتر، 16 سانتی متر و 18 سانتیمتر قابل ارائه است. هرچه عرض کلاف چهار چوب درب ضدسرقت بیشتر باشد، تاثیر در افزایش قیمت دربهای ضدسرقت دارد. درب های ضد سرقت موجود در فروشگاه اینترنتی دکورستان دارای عرض کلاف 18 سانتی متر میباشند.

د) قفل و یراق: انواع قفل و یراق‌های موجود در بازار ایران برای درب ضدسرقت در دو نوع ایرانی و ترکیه‌ای وجود دارد. قفل و یراق ایرانی درب ضدسرقت نسبت به قفل و یراق ترکیه‌ای که از برند کاله می‌باشد ارزان‌تر است. تمامی درب های ضد سرقت فروشگاه اینترنتی دکورستان همراه با قفل کاله اصل ترکیه هستند که قفل اصلی 5پین و قفل دوم 3پین می‌باشند.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *