نماد اعتماد الکترونیک از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیک و زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت به فروشگاه‌های اینترنتی اعطا می‌شود. این نماد در واقع یک بر چسب دیجیتالی است که دارای اصول و ضوابطی می‌باشد و دریافت اینماد برای وب سایت های فروشگاه اینترنتی که نیاز به راه اندازی سیستم پرداخت آنلاین دارند الزامی است.

فروشگاه اینترنتی دکورستان، در راستای افزایش اعتماد سازی اینترنتی، پس از اخذ نماد اعتماد الکترونیکی تک ستاره (enamad) موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره به معنای «بالاترین درجه اعتماد در خرید اینترنتی» برای وب سایت دکورستان شد.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره به فروشگاه هایی ارائه می شود که روندهای دریافت اطلاعات کاربری و بانکی را رمزنگاری می کند. از این پس تمامی فعالیت‌های آنلاین نظیر فروش آنلاین، پشتیبانی و خدمات پس از فروش تماما توسط پروتکل های امن SSL انجام می پذیرد و این نماد به شما عزیزان این اطمینان را میدهد تا از خرید اینترنتی و سایر فعالیت های خود از نظر سرعت، کیفیت و محتوا مطمئن باشید.

این نماد در قسمت پانوشت (فوتر) سایت فروشگاه اینترنتی دکورستان قابل مشاهده است و شما می‌توانید اطلاعات و هویت احرازشده فروشگاه اینترنتی دکورستان را با کلیک روی لینک زیر ملاحظه کنید:

استعلام نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره فروشگاه اینترنتی دکورستان

ما در تلاشیم تا با ایجاد فضایی مطمئن و قابل اعتماد برای شما، با خیالی آسوده از خدمات و امکانات فراگستر در فضای اینترنت نهایت استفاده را ببرید و امیدواریم همچون گذشته، اعتماد و رضایت شما عزیزان را همراه خود داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *